Tu jesteś: Strona główna / O NAS

Co robimy?

Strony internetowe

Wiemy jak skutecznie wykorzystać ten środek przekazu informacji żeby sprawić aby każda, nawet mała firma mogła zaistnieć w Internecie, prezentując swoje usługi w najlepszy możliwy sposób.
Projektujemy strony internetowe dostosowane do potrzeb naszych klientów, doradzamy i podpowiadamy jak najlepiej wykorzystać możliwości które daje Internet. Pomagamy budować wizerunek w sieci, oraz pozycjonujemy strony tak aby były widoczne dla jak największej rzeszy internautów.

Więcej informacji >>

System SparkCMS

Dążymy do obniżenia kosztów utrzymania strony WWW poprzez skonstruowanie prostych narzędzi, którymi posługiwać mogą się osoby nie posiadające specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron i programów do publikacji treści w Internecie.

Aktualizacja treści odbywa się automatycznie dzięki czemu wyniki zmian na stronie są widoczne od razu po ich zapisaniu. Dzięki systemowi CMS modyfikacje strony nie będą dla Państwa kosztownym problemem.

Więcej informacji >>


Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron jest najlepszą formą reklamy w Internecie, ponieważ znacząco wpływa na liczbę odwiedzin i popularność witryny. Głównym celem pozycjonowania jest osiągnięcie bezpośredniego, odczuwalnego wzrostu sprzedaży.

Więcej informacji >>

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki firmy na rynku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem całościowej identyfikacji, a jego podstawę stanowi znak firmowy - logo.

Więcej informacji >>