Strefa klienta

Dodaj stronę na iGoogle

Tu jesteś: Strona główna / Ostatnie realizacje

Super-SEO

Super-SEO to moderowany czyli zadbany katalog stron internetowych, do którego dodawane są jednie wartościowe strony www. Katalog Super-SEO.pl ma służyć przede wszystkim użytkownikom, jako miejsce gdzie w szybki i łatwy sposób można zaleźć dobre strony. Jeżeli jesteś właścicielem jednej z takich stron to nie wahaj się i dodaj ją do naszego katalogu juz dziś. Możesz tylko zyskać. Zyskać możesz dodatkowych odwiedzających i lepsze pozycje w wyszukiwarkach.

super-seo.pl

Zespół Cover

ESPÓŁ COVER powstał w roku 2003, ale nasza przygoda z muzyką zaczęła się 15 lat temu. W tym okresie każdy z nas zdobywał doświadczenie w różnych zespołach by w końcu zacząć grać razem tworząc dobrze zgrany team. Każdy członek zespołu ma na koncie kilkaset różnych zagranych występów, czy to większych czy mniejszych :-)
W tak długim czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez i nie boimy się żadnych wyzwań.

www.zespol-cover.pl/

Akademia Badmintona

Akademia badmintona powstała w 2010 roku. Jej założycielem jest Jan Rudziński, wielokrotny reprezentant polski, a przede wszystkim pasjonat badmintona, który razem z grupą związanych z nim zawodników i miłośników badmintona postanowił stworzyć szczególne miejsce dla osób chcących uprawiać badmintona, podnosić swoje umiejętności, a także miło i zdrowo spędzać czas.

www.akademiabadmintona.pl

George Hotel

Hotel George istnieje przy trasie nr.8 od 1978 roku. Dnia 01.01.2011 został kupiony przez nowego właścicela, Tomasza Trzcińskiego. Od początku roku do końca czerwca 2011 nowy właściciel skupił się na przeprowadzeniu generalnego remontu całego hotelu.

Hotel George to juz w tym momencie hotel biznesowy o kategoryzacji dwugwiazdkowej. Nowoczesne rozwiązania techniczne (chociażby darmowy internet Wi-Fi w każdym pomieszczeniu obiektu) pozwala temu hotelowi równać się z hotelami wyższej kategorii, niejednokrotnie przewyższając je jakością swoich usług i proponowanego produktu.

www.hotelgeorge.pl

Querius

Querius Finans Polska świadczy usługi Pośrednictwa Finansowo-Ubezpieczeniowego dla klientów indywidualnych oraz małych firm, dla których liczy się zaufanie, profesjonalizm, wysoki standard obsługi, fachową pomoc, oszczędność czasu i pieniędzy.

www.querius.pl

Elektronix

Firma oferująca produkty znanych i lubianych w Polsce firm, które są na naszym rynku od początku wprowadzenia systemu fiskalnego, oraz nowoczesnych systemów wagowych.

http://elektronix.net.pl

Wiktoria

Firma zajmująca się sprzedażą domów w okolicach Warszawy, oraz wystawianiem certyfikatów energetycznych.

Strona w trakcie realizacji.

Kesur

Od 2000r jako Zakład Produkcyjno–Usługowo-Handlowy „KESUR”. Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją, skupem i sprzedażą palet i opakowań drewnianych, kompleksową obsługą firm w dziale paletowym tj.
naprawą, wymianą, skupem, sprzedażą, nowych i używanych opakowań.

www.kesur-palety.pl

Gazeta Grodkowska

Oficjalna strona internetowa Gazety Grodkowskiej oraz jej wydawcy Towarzystwa Miłośników Ziemi Grodkowskiej

grodkowska.pl

DeadCat

DeadCat narodził się z tęsknoty za antymodą. Chcemy w ten sposób choć odrobinę przyłożyć łapkę do budowania alternatywy dla efemerycznych trendów oficjalnego rynku i poczucia, że jesteśmy na nie skazani.

deadcat.eu

Kuznia Napoleonska

Hotel Kuźnia Napoleońska, z tradycjami sięgającymi 1967 roku, jest już miejscem doskonale znanym i lubianym. Przyjaźnie i urokliwie ulokowana 30 km od Warszawy, przy trasie wschód – zachód w kierunku na Poznań, obiekt jest położy tuż przy zjeździe na Niepokalanów, ale jednocześnie otoczony zielenią i ogrodami tak, aby stworzyć atmosferę prywatności i relaksu.

kuznianapoleonska.pl

TR Automatyka

TR Automatyka jest polską firmą działającą w branży aparatury obiektowej AKPiA. Realizują projekty sterowania i rejestracji głównie dla stref Ex nie tylko z certyfikowanymi urządzeniami ale wraz z certyfikacją całego systemu zgodnie z wymogami ATEX.

trautomatyka.com

Dexterus

Konsorcjum zarządców nieruchomości Dexterus zajmuje się profesjonalnie zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami.

www.dextarus.pl

Alpextreme

Szkoła Alpinizmu ALP EXTREME zapewnia kursy na sztucznej ściance:
Pierwszy stopień wspinaczkowego wtajemniczenia, w dowolny dzień tygodnia, praktycznie przez cały rok, bez wyjeżdżania z miasta, niezależnie od pogody, zapewni wszystkim zainteresowanym kurs wspinania na sztucznej ścianie.

alpextreme.com

Pediatra-dermatolog

Strona domowa lekarza pediatry, specjalisty dermatologa, oferującego wizyty domowe na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

pediatradermatolog.waw.pl
Subskrybuj kanał "Ostatnie realizacje"